Strona głównaseparator graficznyCopyrights
Przycisk drukowania

Copyrights

Zastrzeżenia prawne

od 2007 do dzisiaj Copyright © Hydrostop ZWMI Paweł Grzegorzewicz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie, utrwalanie, reprodukowanie bez pisemnej zgody Hydrostop z siedzibą w Warszawie jest niedozwolone.

Poniżej przedstawiamy warunki korzystania z serwisu internetowego www.hydrostop.pl

Użyty w niniejszym tekście jak i stronie internetowej zwrot Hydrostop oznacza człon nazwy produktu, całą klasę produktów lub firmę Hydrostop ZWMI Paweł Grzegorzewicz siedzibą w Warszawie przy ul. Bruszewskiej 10.

Ta strona internetowa ("Strona") jest własnością i jest utrzymywana przez Hydrostop. Dostęp i używanie tej Strony, oznacza wyrażenie zgody ze wszystkimi terminami, warunkami oraz uwagami zawartymi na tej stronie. Dodatkowe terminy i warunki stosuje się do odrębnych obszarów Strony lub do szczegółowej zawartości lub dodatkowych żądań, które również mogą być publikowane w poszczególnych częściach Strony razem z ogólnymi terminami i warunkami, i które regulują zasady użytkowania Strony. Stanowią one, wraz z dodatkowymi terminami i warunkami - kiedy te mają zastosowanie i odnoszą się do "Umowy".

Poprzez używanie tej strony, oświadczasz że rozumiesz i zgadzasz się z ogólnymi terminami i warunkami zapisanymi w niniejszym serwisie internetowym. Podczas używania obszarów Strony, gdzie ogłaszane są inne terminy i warunki, wyrażasz również swoje zrozumienie i zgodę dotyczącą tych terminów i warunków.

Poprzez używanie tej strony, oświadczasz przestrzegasz wszystkich mających zastosowanie regulacji prawnych, wliczając w to eksport i re-eksport regulacji prawnych i mającego zastosowanie prawa polskiego. Dostęp lub używanie jakiejkolwiek części informacji lub cechy Strony z jakiegokolwiek terytorium, gdzie taka część lub cecha jest nielegalna, jest zakazane.

Hydrostop rezerwuje prawo do zmiany niniejszych warunków w dowolnym momencie, poprzez zmianę terminów lub warunków w niej zawartych.

Ochrona prywatności

Hydrostop szanuje i dba o przestrzeganie praw do prywatności w Internecie. Jesteśmy niezwykle zaangażowani w ochronie prywatności wszystkich odwiedzających nasze strony internetowe. Kluczowe zasady są opisane w zakładce Polityka prywatności.

Prawa autorskie i znak towarowy

Pragniemy poinformować, iż jakikolwiek produkt, proces lub technologia opisana na Stronie mogą być przedmiotem podlegającym innym prawom Własności Intelektualnej. Użytkownik nie może rozprowadzać, zmieniać, kopiować, reprodukować, publikować, zastrzegać, dokonywać plagiatu, przenosić bądź sprzedawać jakiejkolwiek części Strony, z wyjątkiem osobistego, niekomercyjnego użytku,bez wyraźnej, pisemnej zgody udzielonej przez Hydrostop, Zawartość strony nie może być użyta na jakiejkolwiek innej stronie internetowej. Wszystkie marki, technologie umieszczone na stronie są własnością ich prawowitych właścicieli.

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną:

  1. Hydrostop z siedzibą w Warszawie, ul. Bruszewskiej 10 ("Hydrostop") świadczy usługi drogą elektroniczną w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług droga elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).
  2. Usługi Hydrostop świadczone są bezpłatnie, na podstawie niniejszego regulaminu.
  3. W zakres świadczonych przez Hydrostop usług wchodzą następujące świadczenia: udostępnianie stron internetowych, wysyłanie broszur informacyjnych, udzielanie informacji ogólnych na tematy związane z produktami oferowanymi przez Hydrostop.
  4. Wszystkie informacje zawarte na stronach www.hydrostop.pl mają charakter informacji handlowej, mającej przybliżyć Klientom wizerunek Hydrostop i służą promowaniu towarów i usług przez Hydrostop. Informacje te nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Hydrostop zastrzega, że informacje zawarte na stronach www.hydrostop.pl mogą okazać się nieaktualne, a w związku z tym w przypadku wątpliwości i odpowiedzialnych decyzji prosimy o kontaktowanie się z tegionalnymi doradcami techniczno-handlowymi, aby na pisemnie przekazali odpowiedzi na kluczowe pytania/watpliwości.

Świadczenie przez Hydrostop usług drogą elektroniczną ze względów technicznych możliwe jest prawie zawsze w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na przetwarzanie jego danych osobowych, a także zgody na przedstawianie mi informacji o produktach, usługach, okolicznościach, okazjach i działaniach.. Po zakończeniu korzystania z usługi świadczonej drogą elektroniczną Hydrostop może przetwarzać te spośród danych, które są niezbędne do celów reklamy, badania rynku oraz zachowań i preferencji Klientów z przeznaczeniem wyników tych badań na potrzeby polepszenia jakości usług świadczonych przez Hydrostop, Za zgodą Klienta, niezbędne do wyjaśnienia okoliczności niedozwolonego korzystania z usługi, o którym mowa w art. 21. Ustawy o świadczeniu usług droga elektroniczną. 
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być przez Klienta odwołana w każdym czasie. Odwołanie zgody dokonywane jest na specjalnym formularzu, przez Klienta i odsyłanym pocztą na adres: Hydrostop ZWMI Paweł Grzegorzewicz, ul.Bruszewska 10, 03-046 Warszawa.

 

Projektanci
Wykonawcy
Wykonawstwo - Hydrostop 3
Ukryj/Odkryj Menu
Newsletter: Przycisk OK

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegóły