Hydroizolacja na zawsze

Dla projektanta
Dla wykonawcy
Usługi

Krystalizująca mata hydroizolacyjna

Działanie powłoki krystalizującej

Produkty Hydrostop skutecznie uszczelniają beton i mury przez krystalizację. Oferujemy od 35 lat skuteczną technologię do kompleksowej izolacji przeciwwodnej i przeciwwilgociowej budowli, a w szczególności do uszczelniania garaży podziemnych i zbiorników wody.

Produkty i systemy


System krystalizujących uszczelnień betonu
System Mat Penetrujących do uszczelniania świeżego betonu
System izolacji murów z odtwarzaniem przeciwwodnej blokady poziomej i pionowej
System izolacji elastycznych
System napraw betonu
Hydroizolacyjne impregnaty specjalne

Informacje o produktach

Przykłady aplikacji produktów

Zobacz produkty Hydrostop w akcji - w specjalnie przygotowanych animacjach możesz poznać dobór produktów i sposób aplikowania w najczęściej spotykanych sytuacjach.

Obejrzyj filmy

Rysunki Techniczne

Nasza baza obejmnuje dziesiątki rysunków technicznych ilustrujących sytuacje budowlane i sposób nanoszenia hydroizolacji. Pliki są do pobrania ZA DARMO w formatach PDF i DWG.

Pobierz darmowe pliki

Porady, Instrukcje

W bazie artykułów znajdziesz dziesiątki artykułów, porad i przykładów. Na życzenie klientów z chęcią przygotowujemy kolejne opracowania.

Czytaj porady

Szybka realizacja dostaw

Termin realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj do 3 dni roboczych (uzgadniany telefonicznie).

Kompleksowe wykonawstwo

Dzięki współpracy z nami, otrzymujesz jednocześnie fachowe doradztwo techniczne, sprawdzony produkt, kompleksowe wykonanie usługi hydroizolacyjnej oraz wieloletnią gwarancję. Więcej

Firma Hydrostop jako producent materiałów hydroizolacyjnych od ponad 20 lat, posiada również wyspecjalizowane brygady hydroizolacyjne, udzielając wieloletnich gwarancji na wykonane prace. Dzięki współpracy z nami, otrzymujesz jednocześnie fachowe doradztwo techniczne, sprawdzony produkt, kompleksowe wykonanie usługi hydroizolacyjnej oraz wieloletnią gwarancję. Mniej

Satysfakcja klienta

Każdego klienta staramy się obsłużyć jak najpełniej i najlepiej, gdyż wiemy, że każdy zadowolony klient ponownie dokona u nas zakupów i przyśle do nas kilku następnych klientów.

Trwałość wykonanych prac

Trwałość izolacji Hydrostop jest tak duża jak trwałość izolowanego betonu. Bezkompromisowe rozwiązanie problemu szczelności - raz na zawsze. Więcej

Trwałość izolacji powierzchniowo-wgłębnej uzyskanej z mineralnej powłoki Hydrostop jest tak duża jak trwałość izolowanego betonu. Nawet w przypadku gdyby powłoka została uszkodzona lub zdarta mechanicznie, to wgłębne uszczelnienie pozostanie do końca istnienia izolowanej konstrukcji. Jest to nowa generacja izolacji betonu. Firma Hydrostop proponuje bezkompromisowe rozwiązanie problemu szczelności - raz na zawsze. Mniej

Jakość surowców

Używamy najlepsze polskie cementy i kruszywa dostępne tylko do specjalistycznej produkcji przemysłowej.

Kontakt, pomoc i wiedza techniczna

Masz pytania, lub potrzebujesz indywiduanej oferty? Skorzystaj z naszego doświadczenia - skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem. Służymy również konsultacjami telefonicznymi w godzinach pracy biura. Ponadto współpracujemy z projektantami i bezpłatnie weryfikujemy projekty budowlane pod kątem prawidłowego doboru hydroizolacji.


Skontaktuj się z nami