Strona głównaseparator graficznyTechnologia - zasada penetracji materiałów Hydrostop
Przycisk drukowania

Technologia - zasada penetracji materiałów Hydrostop

Zasada penetracji w trzech grupach materiałów Hydrostop:

1. Powłoka uszczelnia powierzchniowo i wiele centymetrów w głąb porowatego betonu. Dodatki uszczelniające migrują w obecności wilgoci. 2. W trakcie dojrzewania zaprawy Hydrostop uszczelniają się i stają się odporne na niszczące działanie środowiska naturalnego. 3. Iniekcja - blokada pozioma i pionowa zatrzymuje wilgoć kapilarną oraz kapilarne podciąganie, a więc i niszczenie murów.

Co to są penetrujące materiały hydroizolacyjne?

Materiały Hydrostop mają wspólną cechę, a mianowicie właściwość osmotycznego i kapilarnego penetrowania-przenikania substancji uszczelniających w głąb betonu, zapraw i cegły. Oferowane produkty to: dodatki do zapraw, powłoki, cementy szybkowiążące i specjalistyczne zaprawy. Produkty hydroizolacyjne zawierają najefektywniejsze substancje uszczelniające.

Systemowość to sposób na jakość i skuteczność

Materiały Hydrostop są oferowane w systemach, to jest w kompletach materiałów o wzajemnie uzupełniających się własnościach. Każdy system umożliwia efektywne rozwiązanie całej grupy problemów. Podejście systemowe umożliwia precyzyjne dobranie materiału do potrzeb i uzyskanie najwyższej jakości przy niewygórowanych kosztach. Dzięki temu klienci firmy Hydrostop są obsłużeni kompleksowo z rozwiązaniem problemów raz na zawsze.

Oferujemy doradztwo w zakresie doboru izolacji, usługi hydroizolacyjne, techniki użycia produktów i technologie wykonania robót, sprzedajemy izolacje penetrująco-powłokowe zapewniajace uszczelnienie strukturalne, hydroizolacje iniekcyjne, cementy szybkowiążące z dodatkami penetrującymi i specjalistyczne impregnaty. Cechy wielu naszych kluczowych produktów przyciągają od lat wykonawców i inwestorów ze względu na przewagę konkurencyjną w porównaniu do produktów innych producentów.

Budowle zagrożone wysokim poziomem wód gruntowych muszą być starannie uszczelnione. Dotyczy to szczególnie ścian fundamentowych, a w szczególności stosowania izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej. Wskazujemy jak skutecznie stosować hydroizolację fundamentów.

Projektanci
Wykonawcy
Wykonawstwo - Hydrostop 3
Ukryj/Odkryj Menu
Newsletter: Przycisk OK

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Szczegóły